Covadis bestaat 11 jaar en verwelkomt Jeffrey

Datum: maandag 18 januari 2016

taart-elf-jaarjpg

Deze maand bestaat Covadis precies 11 jaar en in die 11 jaar is er veel veranderd. Covadis werd in 2005 opgestart door Joris Huurneman en Jan Gerritsen in Velp. Het bedrijf verhuisde vervolgens via Arnhem naar Duiven en streek uiteindelijk in Doetinchem neer. In de afgelopen jaren is niet alleen het diensten-, producten- en klantenportfolio aanzienlijk gegroeid, ook het team is aanzienlijk uitgebreid. De nieuwste aanvulling op ons team is Jeffrey, die vanaf 18 januari parttime bij ons aan de slag gaat als programmeur. Naast zijn werk bij Covadis, studeert Jeffrey ook nog Informatica. Overigens betekent dat niet dat hij nog geen ervaring in de branche heeft; Jeffrey heeft al een jaar ervaring én heel wat mooie projecten op zijn naam staan. Wij zijn dan ook heel blij met deze nieuwe toevoeging aan ons team en kijken uit naar een prettige samenwerking.