Versterking team Covadis

Datum: vrijdag 10 februari 2017

7jspng

7J's

Met de komst van Jits kunnen we van start gaan met de 7J’S en scoren we nog meer hits. Al op jonge leeftijd was Jits geïnteresseerd in computers en het ontwikkelen van software. Hij hoefde dan ook niet lang na te denken over welke studie hij na de middelbare school zou gaan volgen. Met zijn diploma op zak én zijn jarenlange ervaring met ontwikkelen zijn we erg blij met deze aanvulling op ons team.

Films, series en gamen

Als hij niet met ontwikkelen bezig is, kijkt Jits graag naar films en series. Daarnaast kan hij zich aansluiten bij onze club gamers en zijn er maar weinig spellen die hem niet interesseren. Met een sportief verleden hebben wij goede hoop dat ook hij zich bij het sportteam van Covadis zal voegen. Welkom bij Covadis en we wensen je veel werkplezier. Maar met IT in je naam komt dat vast goed.